FriendShipCollar byl založen na základech lásky a důvěry a inspirován nejlepšími přáteli kdekoliv na světě. Jeden nosit a druhý sdílet. Ať už máte psího nebo kočičího kamaráda, stejné obojky a náramky symbolizují a zobrazují silné pouto mezi Vámi a Vaším mazlíčkem. V živých barvách, nápaditých tištěných vzorech nebo zdobených materiálech jistě najdete ten, který vyhovuje Vám oběma.

Doplňky FriendshipCollar jsou na světě první PETA (Pet Business Recognition Award) schválené veganské produkty pro domácí mazlíčky. Láska ke zvířatům a vášeň pro etické zacházení s nimi vytvořily jádro této značky. Značka je hrdá na svůj postoj vůči jakékoliv krutosti nad zvířaty. Můžete nosit doplňky FriendshipCollar s vědomím, že se jedná o etickou značku, přátelskou ke zvířatům. Proto také veganská kůže, která je navíc měkčí, pružnější, odolnější a příjemnější na nošení než kůže. Zároveň jsou všechny sety odolné proti vodě, poškrábání a UV záření.

Náramek pro Vás je v jedné univerzální velikosti - 23, 5 cm celkové délky se šesti dírkami, aby padl na každé zápěstí. Velikost regulujete kovovou sponou, jako např. u hodinek.  

  

POKYNY K OŠETŘENÍ

Chceme, aby Vaše sety vypadaly stále jako nové, proto doporučujeme, abyste se o ně starali a čistili je následujícím způsobem:

V případě že dojde k ušpinění, otřete obojek vlhkým hadříkem a pak jej vysušte hadříkem suchým. Nedoporučujeme, aby se v něm Váš mazlíček koupal, nebo aby jej jakkoliv kousal.

Kolekce Exkluziv je choulostivější a není určena do vlhkého prostředí.  

Náramky jsou měkké, odolné a voděodolné, nicméně nedoporučujeme je nosit ve sprše, bazénu nebo v moři. 

 

Kolekce Klasická kolekce

související zboží