OBOJKY Z KOČIČÍ ŘADY

Obojky pro kočky FriendShipCollar jsou v jedné univerzální velikosti. Jsou nastavitelné tak, aby padly opravdu každému a jsou opatřeny automatickým bezpečnostním uzávěrem proti případnému zaseknutí. To zajistí, aby Váš miláček nebyl zraněn, pokud by se někde při svých výletech do obojku zamotal. Při větším tlaku dojde k otevření obojku

Obojek doporučujeme nastavit s vůlí alespoň jednoho prstu, aby byl co nejpohodlnější a neomezoval pohyb Vašeho čtyřnohého přítele.  

O ZNAČCE FRIENDSHIPCOLLAR

Značka FriendShipCollar byla založena na základech lásky a důvěry a byla inspirována nejlepšími přáteli kdekoliv na světě. Jeden nosit a druhý sdílet. Ať už máte psího nebo kočičího kamaráda, stejné obojky a náramky symbolizují a zobrazují silné pouto mezi Vámi a Vaším mazlíčkem. V živých barvách, nápaditých tištěných vzorech nebo zdobených materiálech jistě najdete ten, který vyhovuje Vám oběma.

Doplňky FriendshipCollar jsou první PETA (Pet Business Recognition Award) schválené veganské produkty na světě pro domácí mazlíčky. Láska ke zvířatům a vášeň pro etické zacházení s nimi vytvořily jádro této značky. Značka je hrdá na svůj postoj vůči jakékoliv krutosti nad zvířaty. Můžete nosit doplňky FriendshipCollar s vědomím, že se jedná o etickou značku, přátelskou ke všem zvířatům. Proto také veganská kůže, která je navíc měkčí, pružnější, odolnější a příjemnější na nošení než klasická kůže. Zároveň jsou všechny sety odolné proti vodě, poškrábání a UV záření.

POKYNY K OŠETŘENÍ

Chcete-li, aby Vaše doplňky vypadaly stále jako nové, doporučujeme, abyste se o ně starali a čistili je následujícím způsobem:

  • V případě že dojde k ušpinění, otřete obojek vlhkým hadříkem a pak jej vysušte. Nedoporučujeme, aby se v něm Váš mazlíček koupal, nebo aby jej jakkoliv kousal. 
  • Náramky jsou měkké, odolné a voděodolné, nicméně nedoporučujeme je nosit ve sprše, bazénu nebo v moři. 

související zboží